Własnoręcznie wykonane osłonki na świece

Świece stanowią jeden z elementów wystroju, który posiada niezaprzeczalny urok. W dzisiejszych czasach rzadko kiedy ma praktycznie zastosowania, jednak nadal jest wysoce ceniony jako dekoracja. Właśnie dlatego w rozmaitych sklepach, kwiaciarniach i drogeriach można znaleźć coraz bardziej fantazyjnie wykonane świece. Tymczasem ciekawą osłonkę na tę ozdobę można przygotować również samodzielnie.

Podczas szykowania takiej dekoracji, świetnie sprawdzą się laski cynamonu. Wystarczy obkleić u nasady za pomocą dwustronnej taśmy. Następnie należy przykładać do taśmy wyżej wspomniane laski cynamonu, w taki sposób, by szczelnie otoczyć świeczkę. Następnie dobrze jest obwiązać tak przygotowaną ozdobę rafią lub fantazyjną wstążką.

Atut tak przyrządzonej dekoracji to nie tylko wygląd, ale również delikatny, cynamonowy zapach, uwalniany podczas palenia się świeczki. W podobny sposób można przygotować także osłonkę na świeczkę, wykorzystując korki od wina. W tym przypadku jednak lepiej jest, jeśli podczas umieszczania wśród nich świecy, zostanie ona najpierw włożona do szklanego naczynia. Mała świeczuszka będzie dobrze prezentować się także w dekoracji przyrządzonej z kawałków drewna.

pompy o zazębieniu zewnętrznym Casappa https://texdekor.pl/pl/c/Koldry-Antyalergiczne/81 pudelka do sublimacji