Jak własnoręcznie udekorować pokój dziecinny?

Dziecięcy pokój jest jednym z najbardziej wdzięcznych wyzwań dla wszystkich osób, które fascynują się dekoracją wnętrz. To miejsce, w którym można zaszaleć z wzorami i kolorami, a niewiele pomysłów będzie uznawane za kicz. Właśnie dlatego w dziecinnym pokoiku świetnie sprawdzą się dekoracje typu „do it yourself”. W pokojach maluchów często możemy zauważyć na ścianach wspaniałe malowidła, które zwykle przedstawiają kolorowe widoczki lub wybrane postacie z bajek.

Można umieścić je na powierzchni za pomocą specjalnych naklejek lub własnoręcznie narysować. Nie każdy jednak posiada takie zdolności lub chęć do tak trwałego przyozdobienia wnętrza. Tymczasem pokój dziecka można udekorować także znacznie łatwiej. Świetnie sprawdzą się tutaj różnego rodzaju wycinanki.

Okna lub ściany, przyozdobione kolorowymi motylkami lub kwiatkami nie wymagają wiele zachodu, a ucieszą każdą małą księżniczkę. Co więcej, odpowiednio przyczepione mogą zasłużyć na miano trójwymiarowych dekoracji. U chłopców świetnie sprawdzą się motywy z postaciami z bajek, autkami lub superbohaterami. Jeśli chcesz dekorować pokój starszego dziecka, dodatkową atrakcją może być wspólne przygotowywanie ozdóbek.

piłkarzyki stół składany https://www.hkl.pl/ www.mycharts.com.pl