Jak wykorzystać dekoracyjną kulę?

We wszystkich dziedzinach życia możemy zetknąć się z modą, która w dużej mierze dominuje to, co staje się szczególnie popularne w danym okresie.Jak łatwo się domyślić, tego typu tendencję nie ominęły również branży samodzielnego dekorowania wnętrz.

Obecnie dużym zainteresowaniem wśród dekoratorów – amatorów, cieszą się tak zwane kule dekoracyjne. Te jeszcze do niedawna nieznane gadżety są wspaniałym elementem wystroju przede wszystkim na mnogość sposobów, w jakie można je wykorzystać.

Dla niewtajemniczonych, warto tutaj wyjaśnić, że kula dekoracyjna to po prostu styropianowa, kulista bryła, którą można ozdabiać w dowolny sposób. Staje się wspaniałą podstawą do dekoracji i stroików.

Świetnym sposobem na wykorzystanie takiej kuli jest udekorowanie jej za pomocą tego, co można znaleźć w lesie. Doskonale sprawdzą się tutaj na przykład szyszki, które łatwo można wbić w miękki styropian.

W zimowym klimacie dodatkowego uroku doda im przyozdobienie za pomocą sztucznego śniegu. Pomysłów na wykonanie własnej kuli może być jednak nieskończenie wiele.

Może wykorzystasz do tego kolorowe, wysuszone liście, a może eleganckie i aromatyczne ziarenka kawy?.

nawozy Ziemovit: http://www.ziemovit.pl/ antyroztoczowe kołdry dla alergików www.bepieczniwpasach.pl