Wanna lub prysznic

Jeśli mamy wodę w łazience, to możemy cieszyć się gorącą kąpielą lub odświeżającym prysznicem. Wszystko zależy od tego, na jaki wariant się zdecydujemy. Obie opcje mają niewątpliwe zalety i cieszą się popularnością.

Niewątpliwym walorem wanny jest to, że można się w niej wyciągnąć i doskonale zrelaksować po ciężkim dniu. Jest jednak rozwiązaniem mniej ekonomicznym, albowiem średnie zużycie wody na kąpiel jest wyraźnie wyższe niż w przypadku prysznica. Kabiny prysznicowe zajmują też mniej miejsca, co w przypadku niedużej łazienki ma spore znaczenie.

Prysznic bierze się szybko, więc zużycie wody jest mniejsze, zwłaszcza gdy zainwestujemy w specjalną słuchawkę, która pozwala zmniejszyć strumień wody bez straty dla efektywności mycia. Utrzymanie kabiny i brodzika w czystości zajmuje mniej czasu, więc wydaje się, że prysznic tę rywalizację wygrywa. Grunt, aby w każdym z przypadków instalacja została wykonana na najwyższym poziomie, ale o to muszą już zadbać wynajęci fachowcy.

Natomiast przy wyborze wanny lub kabiny prysznicowej musimy zwracać uwagę na wymiary pomieszczenia, aby uniknąć przykrych niespodzianek przy montażu.

http://www.meblebankietowe.com.pl/ meble bankietowe http://www.meblerozkladane.com.pl Projekty domów w stylu amerykańskim