Atrakcyjna cena mieszkania – czy warto się skusić?

Podczas przeglądania ogłoszeń z mieszkaniami na sprzedaż zainteresowani ich kupnem zwracają uwagę na różne rzeczy, jednak ich uwagę najbardziej przykuwa podana cena.

To przecież dzięki niej wiedzą, czy stać ich na kupno danej nieruchomości oraz czy opłaca się im w ogóle jej nabycie.

Czasem zdarza się jednak, że wśród tłumu ogłoszeń, opatrzonych zbliżoną do siebie wysokością ceny, znajdzie się jedno, przy którym widnieje dużo mniejsza kwota.

Naturalnie, taki widok skłania poszukujących do klikania w ogłoszenie i przyglądaniu się bliżej jego treści.

Warto jednak zachować ostrożność, zwłaszcza jeśli suma, podana przez właściciela, wydaje się niesamowicie okazyjna.

Mieszkania, sprzedawane po niższej cenie zwykle skrywają w sobie jakieś mroczne tajemnice.

Być może właściciele nie będą się mogli w porę wymeldować, zalegają ze spłatą kredytu hipotecznego bądź też chcą go spłacić z pieniędzy, otrzymanych od kupującego i dopiero w następnej kolejności wystąpić o kolejny kredyt, tym razem już na nowe mieszkanie.

Może też się okazać, że niesamowicie tani lokal wygląda dobrze tylko „z wierzchu”, a tak naprawdę ma jakieś ukryte wady konstrukcyjne lub znajduje się blisko dyskoteki czy innych miejsc, niesprzyjających codziennemu życiu.

Zobacz jakie nowe mieszkania Agrobex oferuje w Poznaniu na Ratajach ceny kostki brukowej funkcjonalne mieszkania Luboń http://jandach.pl/pl/deweloper-lubon Deweloper Luboń, domy i mieszkania w Luboniu - Jan